Login
Złota myśl
 
Wydarzenia

Za Twe łaski dziękujemy

Categories: | Author: Aneta Jurek | Posted: 6/26/2017 | Views: 883

Kiedy słońce jeszcze było wysoko na niebie, ogrzewając swymi promieniami ziemię, pobudzając całą przyrodę do życia, a ptaki radośnie śpiewając, chwaląc Swego Stwórcę,  21 czerwca wszyscy wychowankowie wraz z siostrami, wychowawcami Ośrodka i zaproszonymi nauczycielami ze szkoły, do której uczęszczają, uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, dziękując za przeżyty rok szkolny, za wszelkie łaski w tym czasie otrzymane, za wychowawców, pracowników i tych, którzy pomagali nam w nauce, oraz prosząc o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rozpoczynających  czas wakacji.
   W przeżywaniu w spotkaniu się z Chrystusem w Słowie Bożym i Komunii Świętej przyczyniła się pięknie przygotowana oprawa Liturgiczna przez wychowanków i wychowawców pod kierownictwem siostry Andrzeji.
   Po Mszy świętej zgromadziliśmy się na dziedzińcu Ośrodka, gdzie  siostra Dyrektor podziękowała nauczycielom za przybycie,  by razem radośnie zakończyć rok szkolny. Po czym  wychowankowie wyrazili swoje wdzięczność i podziękowanie; siostrze Dyrektor, nauczycielom i wychowawcom naszego Ośrodka wręczając miłe  upominki. Nie zabrakło też podziękowań dla wychowanków przez siostrę Dyrektor i wychowawców Ośrodka za rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy i rozwoju fizycznym i manualnym.   Radosne spotkanie zakończyliśmy jedząc  pyszne lody. Zobacz galerię zdjęć

Print Bookmark and Share

Return to previous page