Login
Złota myśl
 
Wycieczki

Pielgrzymka do Sadowia

Categories: | Author: Emilia Ziółkowska | Posted: 6/5/2017 | Views: 965

Dnia 1 czerwca 2017 r. o godz. 09.00 po powitaniu i wspólnej modlitwie wyruszyła piesza grupa licząca 30 osób pod eskortą Policji do Sadowia. Grupa zdyscyplinowana, radosna, rozśpiewana. Po dwóch odpoczynkach o godz. 12.00 dotarliśmy do Matki Pięknej Miłości. Powitał nas Przełożony Pasjonistów Ojciec Grzegorz wraz z S. Dyrektor Teresą Dorsz oraz grupą wychowanków i pracowników Ośrodka, którzy dojechali na miejsce samochodami. O godz. 12.30 uczestniczyliśmy wspólnie we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się za nasze Rodziny, by były silne Bogiem i gościła w nich miłość, pokój i radość. Zobacz galerię zdjęć

Po Mszy Świętej zjedliśmy wspólny obiad wraz z Rodzicami. Powitaliśmy naszego byłego wychowanka Piotra Wawrzyniaka, który mieszka i pracuje u Ojców. Było dużo wspomnień i radości ze spotkania z byłymi wychowawcami. W Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 odprawiliśmy wspólną Drogę Krzyżową na Kalwarii ze złożeniem kamieni i kwiatów przyniesionych z drogi:
- kamień – symbol naszych grzechów,
- kwiatek – wdzięczność, uwielbienie.
Następnie odbyła się radosna część artystyczna dedykowana do naszych Rodziców w liczbie 11 Mam i 2 Tatusiów. W programie były:
- wiersze, piosenki
- wręczenie serduszek wykonanych przez dzieci
- quiz z portretami
- odgadywanie wspólnych cech o mamach
- wyróżnienie aktywnych Mam dyplomami przez S. Dyrektor
- złożenie życzeń urodzinowych Przemkowi Grzędzie.
Następnie zjedliśmy zasłużony podwieczorek na świeżym powietrzu. Zabawy ruchowe przy ulubionej muzyce, rozegranie meczu dwóch ogni – drużyna wychowanków przeciwko Rodzicom i Pracownikom Ośrodka. Towarzyszyło wiele emocji, radości i śmiechu nie było końca. O godz. 17.30 pożegnaliśmy Matkę Bożą Pięknej Miłości, podziękowaliśmy za piękny dzień i prosiliśmy o opiekę
nad naszymi Rodzinami i nami. Obiecaliśmy wrócić za rok.
O godz. 17.30 pożegnaliśmy Matkę Bożą Pięknej Miłości, podziękowaliśmy za piękny dzień i prosiliśmy o opiekę nad naszymi Rodzinami i nami. Obiecaliśmy wrócić za rok.

Print Bookmark and Share

Return to previous page