Login
Złota myśl
 
Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 6/28/2018 | Views: 756

TYLE DOBREGO ZAWDZIĘCZAM TOBIE PANIE, WSZYSTKO CO MAM OD CIEBIE PRZECIEŻ JEST… Z modlitwą w sercu, pieśnią na ustach, 20  czerwca 2018, w miesiącu w którym oddajemy  cześć Bożemu Sercu, wychowankowie wraz z Siostrami, i wychowawcami Ośrodka oraz  z zaproszonymi nauczycielami ze szkoły, do której uczęszczają, w Dziękczynnej Eucharystii uwielbialiśmy Boga za ogrom łask otrzymanych w roku szkolnym 2017/2018. Zobacz galerię zdjęć
 

Oprawa Liturgiczna bogato opracowana i przygotowana przez Siostrę Andrzeję Konował z udziałem wychowanków, Sióstr i wychowawców przyczyniła się do wspólnego przeżywania Dziękczynnej Eucharystii, którą sprawował ksiądz proboszcz Krzysztof Nojman.
Aleksandra Muszyńska (wychowanka) z grupy II przed błogosławieństwem podziękowała księdzu Proboszczowi za współpracę wręczając upominek.
Po Eucharystii zgromadziliśmy się w Ośrodkowej świetlicy uczestnicząc w części artystycznej przygotowanej przez Panią Małgorzatę Mikołajczak z udziałem  wychowanków. Po części artystycznej dalsze świętowanie odbyło się na dziedzińcu Ośrodka, w której to wychowankowie skierowali swoje podziękowania Siostrze dyrektor Teresie Dorsz, nauczycielom ze szkoły i wychowawcom naszego Ośrodka.
Niektórzy wychowankowie uczestnicząc w różnych  zajęciach Ośrodkowych, takich jak: zajęcia plastyczne i teatralne, logopedia, zajęcia korekcyjne otrzymali niespodzianki.
Tradycją stało się już, że każdy wychowanek na zakończenie roku szkolnego otrzymuje od Siostry Dyrektor miły upominek. Na zakończenia tak doniosłej chwili jaką jest zakończenie roku szkolnego były dobre lody przy radosnej atmosferze.
Życzymy błogosławionych, radosnych, spokojnych, bezpiecznych wakacji. SZCZĘŚĆ BOŻE!
                                         

Print Bookmark and Share

Return to previous page