Login
Złota myśl
 
Aktualności

Wizyty domowe

Categories: | Author: Aneta Jurek | Posted: 4/24/2020 | Views: 463

W tym trudnym czasie jaki dotknął cały świat, staramy się nawzajem o siebie zadbać i wspierać.
Tak też jest i w naszej Wielkiej Rodzinie Ośrodkowej i choć jesteśmy od siebie daleko i  to już dłuższy czas, tęsknimy za sobą i staramy się być blisko.  Nie są to tylko puste deklaracje, obietnice  składane przez telefon i  na innych komunikatorach.
W Wielkim Tygodniu Siostra Dyrektor wraz z Wychowawcami odwiedziła wszystkich Wychowanków  - przestrzegając rekomendacji Ministra Zdrowia.

     

ŻYJEMY  NADZIEJĄ  SZYBKIEGO W ZDROWIU SPOTKANIA!!!

Spotkania te choć były niespodzianką, to jednak  wszystkie Panie zgodnie zauważyły, jakby oczekiwane. Obydwie strony były  bardzo  szczęśliwe z odwiedzin, ale też i z darów żywnościowych oraz  słodyczy wielkanocnych. Cieszymy się bardzo, że wszyscy Wychowankowie byli w domu, a wiemy jakie to dla nich jest bardzo trudne i wymagające, kiedy słońce świeci i do szkoły nie trzeba iść. Młodsze dzieci też otrzymały : zeszyty, kredki, bloki....by mogły popracować i zrobić piękne prace.

W tej chwili wśród Rodzin naszych Wychowanków rozprowadzamy i proponujemy: płyn dezynfekcyjny i maseczki, które poszyła nasza siostra Jadwiga - za co jesteśmy Jej wdzięczni.

Print Bookmark and Share

Return to previous page