Login
Złota myśl
 
Aktualności 2021/2022

Msza św. na zakończenie roku szkolnego

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 6/27/2022 | Views: 256

"Kochajmy Pana, bo Serce jego żąda i pragnie serca naszego..." To słowa dziękczynienia i  uwielbienia wyśpiewane ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, podczas odpustowej Eucharystii w naszej Ośrodkowej kaplicy sprawowanej przez ks. Dominika, 24 czerwca. Kiedy słońce powoli pojawiało  się coraz wyżej na niebie, by ogrzewać swymi promieniami ziemię, pobudzając całą przyrodę do życia, a ptaki radośnie śpiewając, chwaląc Swego Stwórcę w rannej porze,  wszyscy wychowankowie wraz z siostrami, wychowawcami i pracownikami Ośrodka uczestniczyli w uroczystej odpustowej i  dziękczynnej Eucharystii, dziękując za wszelkie łaski otrzymane w minionym roku  katechetycznym i szkolnym, prosząc o Boże błogosławieństwo dla wszystkich rozpoczynających  czas wakacji. Zobacz galerię

W przeżywaniu w spotkaniu się z Chrystusem w Słowie Bożym i Komunii Świętej przyczyniła się pięknie przygotowana oprawa Liturgiczna przez wychowanków i wychowawców pod kierownictwem siostry Andrzeji.
 Serce Jezusa, proszę Cię najgoręcej, spraw niech Cię kocham, kocham coraz więcej. Z tą pieśni  na ustach i w sercu dzieci i młodzież naszego Ośrodka rozpoczęła wakacje.


Print Bookmark and Share

Return to previous page